+421 911 422 006
info@cpasr.eu
Bojnická 3, 831 04 Bratislava
Členská zóna

JL spol. s r.o.

web: https://jl.sk/

Sme exkluzívnym importérom globálneho výrobcu lakov PPG Industries. Naša ponuka zahŕňa všetky vedúce značky z PPG portfólia: PPG, NEXA AUTOCOLOR a MAX MEYER. Vďaka našim dodávateľom kombinujeme to najlepšie - najkvalitnejšie výrobky, inovatívne riešenia a vynikajúce služby.

Naša firma ponúka kompletné portfólio produktov, ktoré súvisia s lakovaním. Na to, aby ste kompletne vybavili svoju lakovňu od utierky až po brúsky, vysávače prachu, striekacie pištole, či vybavili každodenné zásobovanie materiálom, nás stačí osloviť. Nájdete u nás všetko potrebné či už patríte medzi veľké autorizované servisy alebo garážové dielne. Máme čo ponúknuť každému vo všetkých segmentoch.

Spolupracujeme s popredným svetovým výrobcom striekacích pištolí SATA, leštiacich strojov Festool, ďalej s lídrami na poli pomocných materiálov a ochranných prostriedkov 3M, Colad, Hamach, Norton, Horn & Bauer, StarChem, B-TEC

Naša firma spolupracuje už 20 rokov aj s výrobcom RUPES, ktorý za posledné roky spravil výrazný skok v technike pre leštenie a dostal sa na čelné pozície sveta v leštení so svojími leštiacimi strojmi i príslušenstvom, leštiacimi pastami a taniermi. V roku 2019 sme sa stali ako prví na Slovensku a v strednej Európe autorizovaným tréningovým strediskom - RUPES Authorized Training Centre, ktoré je súčasťou nášho školiaceho centra.